Menu Close

Geležinkelio transportu

Krovinių gabenimas geležinkeliu

Krovinių gabenimas geležinkeliu Baltijos, NVS, ES šalyse, krovinių gabenimas geležinkelių transportu.

Visi įvairiausi kroviniai geležinkeliu!

Bendrovė „Motorema“ teikia vidaus, tranzitinių, importuojamų ir eksportuojamų krovinių pervežimo geležinkeliais paslaugas ES, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Ukrainos ir kitų šalių teritorijose. Mūsų personalas turi didžiulę pervežimų geležinkeliais patirtį, kuri užtikrins klientams aukščiausio profesionalaus lygio krovinių pervežimo organizavimą. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų krovinys būtų pristatytas į vietą saugiai, tiksliai ir laiku.

Geležinkelio transportu mes siūlome:
– įvairiose Klaipėdos uosto krovos kompanijose perkrauti sunkius ir negabaritinius krovinius ant geležinkelio platformų, transporterinių vagonų ir išsiųsti į tolimuosius Rusijos, Kazakstano kraštus.
– Organizuojame skystų, birių, pavojingų krovinių gabenimą.

– Atliekame krovos darbus, įforminame pervežimo dokumentus (SMGS, CIM), sutvarkome muitinės formalumus.

Geležinkelių transportas – transporto rūšis, turinti palankiausią kainos, atstumų ir krovinio kiekio santykį. Jis naudojamas, nepriklausomai nuo metų laiko ir oro sąlygų. Geležinkelių transportu galima organizuoti krovinių pervežimus atskirais vagonais, vagonų sąstatais ir pervežti nestandartinius krovinius.

Negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimas:

Gabenant negabaritinius ir sunkiasvorius krovinius mes visuomet pasirengę sutvarkyti visus muitinės formalumus, parengti gabenimo planus, suplanuoti maršrutus, gauti leidimus visose valstybėse įtrauktose į pervežimo maršrutą. Kai krovinio ilgis, aukštis arba plotis viršija leistinas normas, reikia gauti leidimus norint pradėti faktinį pervežimą. Tai sudėtingi projektai užimantys nemažai laiko, reikalaujantys tikslaus pasirengimo ir veiksmų suplanavimo nuo pradžios iki pabaigos.
Vagonų nuoma:
Mūsų įmonė gali pasiūlyti krovinių vežimo geležinkeliais riedmenų ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos paslaugas.

Dengti vagonai: CMGV vagonai: Autovežiai: Platformos:
11-270 11-9733 11-835 13-401 (Bort)
11-280 11-1709   23-469-07
11-7038     13-9004
11-1807-01      

Daugiau informacijos apie vagonų tipus ir technines charakteristikas teiraukitės telefonais:
+370 46 344435
+370 698 25263

Arba susisiekite elektroniu paštu.

Krovinių transportavimas geležinkeliais ir vagonų nuomos paslauga yra gerai išvystyta ir kokybė vis gerėja ir efektyvėja. Krovinius šiais vagonais galima vežti į/iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Kazachstano, Uzbekijos, Turkmėnijos, Tadžikijos, Kirgizijos ir kitų šalių geležinkelio stotis.