Menu Close

Jūros transportu

Krovinių gabenimas laivais

Krovinių gabenimas laivais, krovinių gabenimas konteineriuose, Pilnų krovinių gabenimas, Dalinių krovinių gabenimas, muitinės paslaugos

Jūros transportu turime sudarę sutartis ir dirbame su visomis konteinerių gabenimo ir jūrų keltų linijomis. Todėl galime pasiūlyti geriausią maršrutą savo klientams.

Mūsų galimybės:
– pilnų ir dalinių krovinių gabenimas konteineriais iš į europos sąjungos teritorijoje, Azijos, Kinijos, Amerikos, Pietų Amerikos, Afrikos, Australijos.
– Siūlome negabaritinių krovinių plukdymą, šaldytų bei skystų krovinių gabenimą, laivų frachtavimą.

Krovinių gabenimas laivais – vienas efektyviausių ir labiausiai paplitusių krovinių gabenimo būdų. Jūrų laivininkystė ypač svarbi pasaulio ekonomikoje ir užima pagrindinę vietą vieningoje pasaulinėje gabenimo ir pervežimų sistemoje. Gabenimas jūra pagal savo būdą jau yra savita tarptautinio verslo sritis. Krovinių gabenimas jūra dažniausiai yra ekonomiškiausias sunkių arba didelių gabaritų krovinių gabenimo būdas. Bendradarbiaudama su tarptautinėmis jūrų laivininkystės bendrovėmis, „Motorema“ perveža krovinius jūrų transportu iš terminalo į terminalą į visas pasaulio šalis.